Adres Ostim Mah. 1234 (eski57) Sok.
No:93 Yenimahalle/Ankara
Telefon +90 532 151 06 93

Biçerdöver Zinciri

Biçerdöver zinciri farklı modellerde sunulmaktadır. Biçerdöverler ekstra kapasiteli 3 zincirli besleme boğazına sahiptir. Biçerdöverler ekinleri keser. Sonrasında tanelerinden ayırır. Ekinlerin saplarını da balya ekline sokar. Makinede sırası ile biçme, dövme, harmanlama, temizleme işlemleri için özel aletler bulunmaktadır. Bunlar biri olan biçerdöver zincirleri bazı durumlarda değişim gerektirebilir. Bu durumlarda makinelerle uyumlu zincirler kullanılmaktadır. Hasar işleminde ilk olarak döner kanatlar kullanılır. Ve ekinler diplerinden kesilir. Kesilen ekinler döner bulgurlar ile elevetörlerin bulunduğu yere taşınmaktadır. Bu alana gelen ekinler tambur bölümüne geçer. Samanlar makinenin arka kısmında atılır. Tüm bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için biçerdöver zinciri modelleri uygun seçimler yapılmalıdır.

Biçerdöver Zinciri Çeşitleri

Biçerdöver zinciri farklı boyut ve tasarımlarda sunulabiliyor. Zincir takımı olarak imal edilen modellerde ölçü verilirken kaç kg olduğu ve ebatları bulunur. 32*32*26 cm ebatlarında olabilen zincirler 13, 16, 24, 30, 32 kg gibi ağırlıklarda olabiliyor. Boğaz götürücü zincir şeklinde biçerdöver zincir çeşitleri de bulunmaktadır. Bazı modellerde ise hangi alanda kullanılacak ise o alanla uyumlu ürünlerde bulunur. Kesmik elevatör zinciri bunlardan biridir. Götürücü zincir takımı modelleri daha hafif olmaktadır. Bazı modeller 4 lü olurken bazılarında ise tane elevatör zinciri modelleri şeklinde üretimler yapılabiliyor. Zincir çeşitlerinin yanında zincir kilitleri, yarım ekleri, kulaklı kilitler, elevatör kulaklı kilitler, S55 blok gibi parçalarda zincirlerde kullanılacaklar arasında sayılabilir.

Biçerdöver Zinciri Fiyatları

Biçerdöver zinciri makinelerin en önemli parçaları arasında yer alır. Kullanım alanlarına, ağırlıklarına, ebatlarına ve çeşitlerine göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulurlar. Götürücü zincir takımı modelleri en yüksek biçerdöver zinciri fiyatları aralığında yer alır. Ancak bu takımlarda ebatlarına göre daha uygun fiyatlarda sunulan modellerde bulunur. Kesmik elevatör zincirleri daha uygun fiyat aralıklarında yer alıyor. Tane olarak elevatör zincirleri daha uygun aralıklarda olabiliyor. Bunların yanında tek sıra biçerdöver zinciri fiyatı maliyet olarak bütçenize daha uygun olabilir. Bu zincirler içinde zincir kilidi, yarım eki, götürücü kilidi, götürücü yarım eki gibi parçalar bulabilir, her türlü parça desteği ile aracın daha verimli bir çalışma sistemi sunması sağlanabilir.

En Son Bloglar
Paletli Yürüyüş Sistemi

Paletli Yürüyüş Sistemi

Paletli yürüyüş sistemi kendini yolu üzerinde taşıyan makinelerdir. İtme, riperleme, sökme, kazı gibi çalışmalarda yetersiz kalan lastik tekerli makineler yerine bu sistemler tercih edilmektedir.

İş Makinası Palet Üretimi

İş Makinası Palet Üretimi

İş makinası palet üretimi kullanıldığı iş makinelerine göre değişiklik gösterebilir. Malzemelerine metal ve kauçuk olmak üzere iki kısımda seçenekler bulunur. Metal palet üretimi en çok kullanılan çeşittir. Çoğunlukla çelikten üretilmektedir. Sert ze

Dünyanın En Büyük İş Makineleri

Dünyanın En Büyük İş Makineleri

Dünyanın en büyük iş makineleri şimdiye dek üretilen en büyük iş makineleri arasında sayılabilir. Çalışma mekanizmaları, işlevleri ve tasarımları ile kullanım alanlarında sağladıkları avantajlar dışında pek çok hayranları da bulunur.

Oflaz Palet ile çalışmak ister misiniz?

Oflaz Palet Kurulduğu günden bugüne kadar iş hacmini devamlı genişleterek müşterilerine en iyi hizmeti sağlamıştır.