Adres Ostim Mah. 1234 (eski57) Sok.
No:93 Yenimahalle/Ankara
Telefon +90 532 151 06 93

Hakkımızda Oflaz Palet

İş makinesi paletleri ve parçaları üretimi alanında hizmetler sunan Oflaz Palet, ürün ve hizmetleri ile bu alandaki ihtiyaçları birebir karşılayacak üretimler yapmaktadır. Zaman içerisinde kendisini sürekli geliştiren firma, iş hacminde yaşanan talep artışını karşılayacak şekilde kendini yenilemektedir. Kaliteli ürün üretimi ve hizmet sunumu hedefleri ile çalışmalarını sürdüren firma, çalışmalarının her aşamasında kontrollü olarak ilerlemektedir. Sektöründe profesyonel bir bakışa sahip olan kadrosu ile hizmetler vermekte, kurumsal kimliği gereği değişen teknolojik donanımlara hakim olmaktadır. Ürün çeşitliliği bakımından talepleri karşılamakta oldukça başarılı olmasının yanında kalite anlayışı ile de her geçen gün müşteri portföyü artmaktadır.

İstikamet tekeri, gergi yayı, yürüyüş zinciri, taşıyıcı makara, palet cıvatası gibi farklı ürün seçenekleri ile iş makinelerinin tüm parça ihtiyaçları için üretimler yapılmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmet kalitesinde çalışma hedefleri ile hareket eden Oflaz Palet güçlü iletişim ağı ve yüksek bilgi birikimi ile üretim aşamalarını tamamlamaktadır. Müşteri taleplerine en hızlı ve kaliteli cevaplar verebilmek için güçlü stok takibi yapılmaktadır. Özellikle yapım işlerinde kullanılan iş makinalarının yürüyüş takımlarında yaşanan arıza ve sorunlara en kısa sürede parça desteği sağlanmaktadır. Her türlü ihtiyaca çözümler üretilmektedir. Hizmet sunumu ve iş makinalarının yedek parçaları alanındaki ihtiyaçlara ideal çözümler üreten firma, sektörünün en saygın isimleri arasında yer alıyor.

Tozalti kaynak revizyonu, zincir burç çevirme işlemi ve makara lt keçe bakımı alanında hizmetler sunan Oflaz Palet tüm ihtiyaçlara ideal çözümler sunmaktadır. Güvenli ve dayanıklı ekipmanlarla müşterilerin taleplerine yanıtlar verilmektedir. Her türlü üretimde sektörünün iddialı isimleri arasında yer alan firma, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak artan bir müşteri portföyü elde etmektir. Kalite standartları neticesinde sektöründe önemli bir saygınlık kazanan Oflaz Palet, stoklarında her türlü iş makinesine uygun paletler ve parçalarını barındırmaktadır. Aranılan tüm hizmetlerde en kaliteli ve çözüm odaklı çalışmalar sunan firma müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına ideal çözümler sunmaktadır. Hizmet sunumu ve ürün üretimi kapsamında aranılan kalitede ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Biçerdöverler, taşıyıcılar, makaralar gibi tüm iş makinelerinin farklı parça ihtiyaçlarında geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek kalite standartlarında taleplerde bulunabilirsiniz.

Oflaz Palet ile çalışmak ister misiniz?

Oflaz Palet Kurulduğu günden bugüne kadar iş hacmini devamlı genişleterek müşterilerine en iyi hizmeti sağlamıştır.